Odwołane zajęcia / Zmiany w terminarzu zajęć i konsultacji

Mgr Ewa Warmuz odwołuje zajęcia w dniu 20 lutego. Zajęcia zostana odpracowane w terminie uzgodnionym ze studentami.

Dr Zuzanna Bułat-Silva z powodu choroby odwołuje zajęcia i konsultacje w dniach 19-23 lutego br.

Dr Jadwiga Cook wyjatkowo odwołuje konsultacje w dniu 20 lutego 2018, dodatkowe konsultacje odbęda sie w poniedziałek 26 lutego o godz. 8.30-9.30. W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Z powodu wyjazdu służbowego prof. Elżbieta Skibińska odwołuje zajęcia i konsultacje w dniach 19-28 lutego br. Zajęcia zostaną odpracowane w terminach uzgodnionych ze studentami.

Dr Magdalena Krzyżostaniak odwołuje swoje zajęcia i konsultacje w dniach 19-23 lutego br. (zwolnienie lekarskie).
Jednocześnie bardzo proszę wszystkie osoby, które chciałby się dopisać / wypisać z prowadzonych przeze mnie zajęć o jak najszybszy kontakt mailowy (magdalena.krzyzostaniak@uwr.edu.pl).

Z powodu wyjazdu słuzbowego prof. Elżbieta Biardzka odwołuje zajęcia i konsultacje w dniach 19-28 lutego br. Zajęcia zostaną odpracowane w terminach uzgodnionych ze studentami.

Mgr Martyna Sońta informuje, że egzamin poprawkowy z Gramatyki opisowej języka hiszpańskiego dla II roku studiów licencjackich (filologia hiszpańska) odbędzie się we wtorek 13 lutego w godz. 10.00-11.00 w pok.3.5

Dr Jose Luis Losada Palenzuela odwołuje konsultacje w dniu 6 lutego br.

Dr Jadwiga Cook odwołuje konsultacje w dniu 5 lutego. Najbliższe konsultacje odbędą się 13 lutego w godz. 10-12 (gab. 2.3)

Dr Natalia Paprocka przenosi Seminarium (w formie konsultacji indywiduwalnych) oraz konsultacje z wtorku 30 stycznia na piątek 2 lutego na godz. 9.00-12.00.