Zapraszamy wszystkich studentów Instytutu Filologii Romańskiej, szczególnie tych mówiących po francusku, do odwiedzenia stanowiska firmy Hewlett Packard Enterprise w głównym hallu naszego Instytutu w środę, 13 kwietnia, 10:00-14:00, w ramach organizowanego przez Hewlett Packard Enterprise wydarzenia pt. „Coffee Talks”. Firma pragnie przedstawić studentom możliwości zatrudnienia i rozwoju oraz możliwe ścieżki zawodowej.
Hewlett Packard Enterprise prosi zainteresowanych studentów o przyniesienie rekruterom swoich CV. Na stoisku przy kawie, herbacie i ciasteczkach, rekruterzy posłużą radą i opowiedzą o możliwościach rozwoju zawodowego w Firmie. Będzie można również dowiedzieć się więcej o Hewlett Packard Enterprise we Wrocławiu.
Firma Hewlett Packard Enterprise poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w następujących obszarach: w administracji personalnej, księgowości, finansach, audytu, controllingu oraz sprzedaży. Firma zapewnia, że jeśli student/studentka zna języki obce, praca w grupie sprawia mu/jej radość i chciałby/chciałaby wciąż ulepszać swoje umiejętności językowe w międzynarodowym środowisku, to Hewlett Packard Enterprise jest idealnym do tego miejscem.
Więcej informacji o dostępnych ofertach pracy w Firmie tutaj: www.hpe.com.jobs
Notatkę przygotowała: dr Anna Kuźnik