Zapraszamy do udziału w warsztatach naukowych on-line organizowanych 19 czerwca 2020 roku przez doktorantów Kolegium Doktorskiego Wydziału Filologicznego UWr. Tematyka planowanych warsztatów dotyczyć będzie miasta – wizerunków metropolii i miasteczek w literaturze, językowych aspektów życia miejskiego oraz medialnych wizerunków miast.
W trakcie warsztatów zaprezentowane zostaną wyniki badań wybranych doktorantów z KDWF oraz zaproszonych gości. Wystąpienia sytuować się będą w obrębie trzech dyscyplin – literaturoznawstwa, językoznawstwa oraz nauk o komunikacji społecznej i mediach.
Szczegóły w programie: MIASTO OCZAMI FILOLOGA - PROGRAM
Instrukcja logowania: INSTRUKCJA
Link do spotkania: LINK TEAMS (nie jest wymagane posiadanie aplikacji TEAMS -> patrz INSTRUKCJA powyżej; zalecana przeglądarka Chrome)
Strona wydarzenia na Facebook