Tandem

 

Tandem językowy!

Zapraszamy wszystkich studentów filologii francuskiej I i II stopnia z (bardzo) dobrą znajomością języka francuskiego do podzielenia się swoimi umiejętnościami i swoją wiedzą ze studentami, którzy potrzebują wsparcia. Podczas takich indywidualnych zajęć, możliwości pracy są różnorodne: konwersacje, pomoc w zadaniach domowych, ćwiczenie gramatyki i leksyki, dzielenie się pasją do kultury francuskiej...

Pamiętajcie, że Tandem językowy to układ dwukierunkowy i każdy coś z niego wyniesie. Dla tutorów będzie to okazja do odkrycia i rozwijania zdolności pedagogicznych, a dla początkujących - możliwość spotkania rówieśnika i wzrost postępów w nauce. Tandem jest, bez wątpienia, dla obydwu stron świetnym sposobem na podszkolenie umiejętności językowych.

Jeśli chcecie zostać tutorami, swoje zgłoszenia kierujcie na adres mailowy: aleksander.wiater@uwr.edu.pl, podając terminy dyspozycyjności (dzień tygodnia wraz z godziną) i liczbę studentów, którym gotowi jesteście pomóc. Liczymy na to, że wielu z Was wygospodaruje chwilę, dzięki której zdobędzie cenne doświadczenie, a przy tym pomoże innym.

Kliknij TUTAJ, aby znaleźć Tandem.

Polski

Instytut Filologii Romańskiej
pl. Bp. Nankiera 4,50-140 Wrocław

mail: ifr@uwr.edu.pl
tel. 71 375 24 33 (sekretariat)
tel. 71 375 26 15 (portiernia)