Odwołane zajęcia / Zmiany w terminarzu zajęć i konsultacji

W związku z konferencją studencką, dr Agata Sadkowska-Fidala przenosi swoje konsultacje z piątku 25 maja na poniedziałek 28 maja, na godzinę 14.30.

Dr Agata Sadkowska-Fidala odwołuje swoje konsultacje w dniu 1 czerwca (wyjazd służbowy). Zajecia w dniach 30 maja oraz 1 czerwca odbędą się normalnie (zastępstwo).

Z powodu wyjazdu służbowego prof. Elżbieta Skibińska odwołuje zajęcia i konsultacje w dniach 28-30 maja br.

Uwaga zmiana! - wszystkie zajęcia czwartkowe (dot. 24 maja br.) dr Moniki Szmulewskiej odbędą się zgodnie z planem. Konsultacje w tym dniu są odwołane.

Z powodu wyjazdu dr Ewa Kulak odwołuje zajęcia i konsultacje w czwartek 24.05. Zajęcia z WoH odbędą się w środę 30.05 o godz. 8.00 w sali 3.8.

Dr Agata Sadkowska-Fidala odwołuje zajęcia i konsultacje w dniach 23 i 24 maja br. (zwolnienie lekarskie)

Prof. Justyna Łukaszewicz odwołuje z powodów zdrowotnych konsultacje 22 i 23 maja br.

Dr Joanna Jakubowska odwołuje konsultacje w dniu 22 maja br. - zostana odpracowane w innym terminie.

w związku z wyjazdem służbowym dr Jadwiga Cook odwołuje zajęcia i konsultacje w dniach 7 i 8 maja 2018.

W związku z wyjazdem służbowym dr Agata Rębkowska-Kieseler odwołuje zajęcia i konsultacje w dniach 7.-8.05.2018. Zajęcia zostały/zostaną odpracowane w terminach uzgodnionych ze studentami.