CENTRE D'ÉCRITURE

 


Centre ecriture

 

 

Drodzy studenci!

Z radością informujemy, że Centre d’écriture rusza ponownie! Jest to doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności! N’hésitez pas!

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów filologii francuskiej I i II cyklu oraz studentów filologii hiszpańskiej i italianistyki uczęszczających na lektorat języka francuskiego do odwiedzenia naszego Centre d’écriture. Celem centrum jest doskonalenie sprawności pisania w trybie indywidualnych konsultacji. Grafik konsultacji dostępny jest już na tej stronie.

Aby umówić się na indywidualne konsultacje, należy wybrać wolny termin i zarezerwować go wpisując swoje nazwisko oraz adres mailowy w odpowiednim miejscu w tabeli najpóźniej jeden dzień przed planowanym spotkaniem. Spotkanie trwa ok. 20 minut i przeznaczone jest dla jednego studenta. Prosimy przynieść pisemne prace, które chcieliby Państwo omówić, lub przygotować zagadnienia związane ze sprawnością pisania w języku francuskim, o których chcieliby Państwo porozmawiać z wykładowcą. Uwaga: obecność wykładowcy w ramach Centre d’écriture nie jest gwarantowana, jeśli żaden student nie wpisze się na spotkanie.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą indywidualnych konsultacji fonetycznych (zakładka Atelier phonétique).


Cher(e) étudiant(e),

Si vous avez des problèmes en expression de l’écrit, nous pouvons vous aider. Nous sommes à votre disposition pour vous donner des conseils et pour vous faire progresser. Réservez donc un RV sur ce site et soyez  le/la bienvenu(e) !

N’oubliez pas d’amener les épreuves écrites dont vous voudriez discuter.

Tous les étudiants de l’Institut d’études romanes peuvent profiter des permanences des experts en écriture française. Attention : chaque séance de 20 minutes est prévue pour une personne.

À bientôt !

Polski

Instytut Filologii Romańskiej
pl. Bp. Nankiera 4,50-140 Wrocław

mail: ifr@uwr.edu.pl
tel. 71 375 24 33 (sekretariat)
tel. 71 375 26 15 (portiernia)