IFR – AROBORETUM WOJSŁAWICE 27.06.2021

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników IFR, doktorantów i studentów (z przyjaciółmi, rodziną, znajomymi…) na wydarzenie promocyjne Instytutu Filologii Romańskiej UWr, polegające na prezentacji piosenek w językach romańskich (i nie tylko) oraz nauce śpiewu kanonów w językach romańskich (i nie tylko), które odbędzie się zgodnie z poniższymi danymi:

 

Termin: niedziela, 27.06.2021, godz. 16:00

Miejsce: Arboretum UWr Wojsławice w Niemczy (scena przy folwarku)

Nazwa wydarzenia: „Sù cantemo la, la la! Piosenki wśród mchu i paproci”

Współorganizatorzy:

- Chór Kameralny Ostinato działający przy Radzie Osiedla Ołbin pod dyrekcją Liliany Jędrzejczak; www.ostinato.com.pl , https://www.facebook.com/OstinatoWroclaw

- Arboretum UWr Wojsławice w Niemczy; www.arboretumwojslawice.pl , https://www.facebook.com/ArboretumWojslawice

Na koncert Chóru Kameralnego Ostinato oraz na warsztaty śpiewu kanonów wstęp jest wolny, ale wejście na teren Arboretum Wojsławice jest odpłatne.

 

Załączamy plakat i prosimy o pomoc w rozpowszechnieniu tej informacji w Państwa najbliższym otoczeniu.

W weekend 26-27.06.2021 w Arboretum Wojsławice będzie odbywać się również III Festiwal Bonsai, program tutaj: https://arboretumwojslawice.pl/event/iii-festiwal-bonsai-arboretum-wojslawice/

Wszelkich dodatkowych informacji udziela: dr Anna Kuźnik (anna.kuznik@uwr.edu.pl)

UWAGA: Możemy jeszcze dobrać 2-3 osoby do naszej ekipy prezentującej IFR na tym wydarzeniu. Prosimy chętnych o zgłoszenia mailowe (kto pierwszy, ten lepszy). Osoby te wejdą na teren Arboretum Wojsławice gratis, ale oczekujemy czynny udział w działaniach promocyjnych IFR (bardzo zwięzłe wprowadzenie nt. języków romańskich; krótka ustna prezentacja oferty dydaktycznej i osiągnieć naukowych IFR; rozdawanie ulotek UWr wśród publiczności w trakcie wydarzenia; opieka nad roll-upami IFR…). Transport do i z Arboretum (60-70 km) we własnym zakresie.

 

Z pozdrowieniami:

dr Joanna Jakubowska i dr Anna Kuźnik (autorka tej notatki)