News

WSPÓLNY PRZEKŁAD STUDENTEK I PROWADZĄCYCH Z IFR

 

Miło nam poinformować, że nakładem wydawnictwa Format ukazał się polski przekład opowiadań dla dzieci Pressé, pressé Bernarda Friota. Tłumaczenie, zlecone przez właścicielkę wydawnictwa Dorotę Harwich, powstało w zespole, który współtworzyli wykładowcy oraz studenci naszego Instytutu. W przedsięwzięciu wzięły udział dr Agata Rębkowska-Kieseler i dr Regina Solová oraz studentki filologii francuskiej: Julia Kalla, Katarzyna Leszczyńska, Agnieszka Saganiak oraz Paulina Wierzbińska.

Serdecznie dziękujemy studentkom za zaangażowanie w pracę nad przekładem, a pani Dorocie Hartwich za zaufanie, jakim nas obdarzyła!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do lektury polskiej wersji zbioru zabawnych opowiadań pt. Znowu historyjki na raz!

 

Na zdjęciu zespół tłumaczek i wydawczyni: Julia Kalla, Agnieszka Saganiak, Paulina Wierzbińska, Dorota Hartwich, Regina Solová i Agata Rębkowska-Kieseler.

WYKŁADY PROF. MARII PAPADIMY Z ATEN

 

W dniach 15 i 16 maja 2018 roku prof. Maria Papadima z Uniwersytetu Kapodistriasa w Atenach wygłosi trzy wykłady, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przekładem. Wykłady odbędą się w języku francuskim.

 

15 maja (wtorek)

16.45-18.15, sala 3.2 - Traduire le nom propre

 

16 maja (środa)

15.00-16.30, sala 4.8 - Retraduction

16.45-18.15, sala 3.1 - Retraduction

 

Maria Papadima jest dyrektorem Instytutu Języka i Literatury Francuskiej na Uniwersytecie Kapodistriasa w Atenach. Kieruje Zakładem Przekładoznawstwa. Jest autorką wielu publikacji z dziedziny przekładoznawstwa, w tym monografii na temat serii przekładowych. Tłumaczyła na język grecki twórczość m.in. Fernanda Pessoi, Borisa Viana, Joachima Machado de Assis.

WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK

23 kwietnia 2018 roku Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego dołączył do Wielkiej Zbiórki Książek organizowanej przez Fundację Zaczytanych. Celem Fundacji jest budzenie wrażliwości społecznej, wspieranie pacjentów szpitali i propagowanie czytelnictwa. Wielka Zbiórka Książek to jeden z projektów Zaczytanych, dzięki któremu, przy wspólnej pracy miłośników literatury i osób chcących nieść pomoc potrzebującym, w szpitalach powstają biblioteki dla starszych i młodszych pacjentów.

Wydział Filologiczny przygotował aż sześć regałów na książki! Można je znaleźć w Instytucie Filologii Angielskiej, Instytucie Filologii Polskiej, Instytucie Filologii Germańskiej, Instytucie Filologii Słowiańskiej, Instytucie Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej oraz Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Każda książka na jednym z wybranych regałów współtworzy kolejną bibliotekę Zaczytanych.

Na regałach mogą znaleźć się książki:

- które sami chcielibyśmy dostać lub podarować bliskim, a więc nowe i w dobrym stanie

- wydane po roku 2000

- przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych (dzieci, młodzieży, dorosłych), przy czym te dla najmłodszych zostaną wykorzystane m.in. w bajkoterapii

- polsko- i obcojęzyczne

Wielka Zbiórka Książek na Wydziale Filologicznym potrwa do 20 maja 2018 roku.

Więcej o Zaczytanych na: www.zaczytani.org

Wszystkie osoby chcące zaangażować się w zbiórkę lub inne projekty Fundacji zapraszamy do kontaktu z: martynapaulaszot@gmail.com

 

SPOTKANIE Z PANIĄ ANNĄ AGNIESZKĄ SMOLAK

Drodzy Studenci,
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie z panią Anną Agnieszką Smolak, tłumaczką polskiego języka migowego.
Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, dn. 27 kwietnia, o godz. 11:30, sala 2.2.
Do zobaczenia!

SEMINARIUM "BADANIA LITERATURY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY"

 

Centrum Badań Literatury dla Dzieci i Młodzieży serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na seminarium inauguracyjne pt. "Badania literatury dla dzieci i młodzieży w Uniwersytecie Wrocławskim – współczesne perspektywy", które odbędzie się 10 kwietnia 2018 roku w Bibliotece Katedry Filologii Niderlandzkiej przy ul. Uniwersyteckiej 28A.

 

PROGRAM SEMINARIUM:

8.45-9.00 Kawa powitalna

 

9.00-9.30 Otwarcie Seminarium

Prof. dr hab. Iwona Bartoszewicz, Prorektor ds. Nauki

Prof. dr hab. Marcin Cieński, Dziekan Wydziału Filologicznego

Dr hab. Barbara Kalla, koordynator Centrum Badań Literatury dla Dzieci i Młodzieży

 

9.30- 10.00 Wykład inauguracyjny I

Książki widzę jako sztukę

Dr Anita Wincencjusz-Patyna, Rada Naukowa Centrum Badań Literatury dla Dzieci i Młodzieży

 

10.10-10.40 Wykład inauguracyjny II

Dzieci jako badacze literatury dziecięcej

Dr hab. Justyna Deszcz-Tryhubczak, Rada Programowa Centrum Badań Literatury dla Dzieci i Młodzieży

 

10.50-11.10 Przerwa na kawę

 

11.10-11.40  Badania literatury dla dzieci i młodzieży w Uniwersytecie Wrocławskim

Publikacje 2017-2018

Projekty europejskie

ZMIANA - 4 KWIETNIA 2018 ZAJĘCIA ŚRODOWE

Szanowni Państwo, uwaga zmiana!  - zgodnie z Komunikatem Rektora UWr z dnia 29.03.2018 r. w dniu 4 kwietnia br. zostaną przeprowadzone zajęcia środowe. Zajęcia czwartkowe wyznaczone na 4 kwietnia 2018 r. (środa) wg wcześniejszej organizacji roku, zostają przeniesione na dzień 16 maja 2018 r. (środa), dzień rektorski (Juwenalia) wyznaczony na 10 maja 2018 r. (czwartek) zostaje przeniesiony na dzień 17 maja 2018 r. (czwartek).

 

 

 

UMOWY BILATERALNE - NABÓR NA WYJAZDY STUDENTÓW

 

Biuro Współpracy Międzynarodowej ogłasza nabór na wyjazdy semestralne w roku akademickim 2018/2019 do Korei Południowej w ramach umów bilateralnych. Osoby zainteresowane wyjazdem powinny złożyć dokumenty w BWM (p.36) w nieprzekraczalnym terminie do 13 kwietnia 2018. Ofertę i informacje o rekrutacji można znaleźć na stronie: https://international.uni.wroc.pl/pl/oferty-stypendialne/umowy-bilateralne

Bliższych informacji udzielają: Aleksander Wiater (IFR) i Agata Nowak (BWM).

GODZINY DZIEKAŃSKIE 29 MARCA OD 13.00

Dziekan Wydziału Filologicznego, prof. dr hab. Marcn Cieński ogłasza godziny dziekańskie w czwartek 29 marca 2018 r. od godz. 13.00

 

KONKURS DLA STUDENTÓW "TŁUMACZE ŚWIATA"

 

Wydział Polonistyki UJ oraz Centrum Badań i Edukacji im. Ryszarda Kapu­ścińskiego – fundacja działająca przy Wydziale Dziennikarstwa UW zapraszają studentów do udziału w trzeciej edycji konkursu „Tłumacze świata” na recenzję przekładu książki nominowanej do Nagrody im. Ryszarda Kapu­ściń­skiego za Reportaż Literacki.

W konkursie należy przedstawić oryginalną, samodzielnie napisaną recenzję przekładu dowolnego tłumaczenia z listy książek nominowanych do Nagrody im. Ryszarda Kapu­ściń­skiego za Reportaż Literacki za rok 2017.

W tym roku na liście znalazły się cztery książki autorów zagranicznych: dwie napisane w oryginale w jęz. angielskim i dwie - w jęz. niemieckim:

1)      Sacha BATTHYANY, A co ja mam z tym wspólnego? Zbrodnia popełniona w marcu 1945 roku. Dzieje mojej rodziny (Und was hat das mit mir zu tun? Ein Verbrechen im März 1945. Die Geschichte meiner Familie), z niemieckiego przełożyła Emilia Bielicka, wydawnictwo Czytelnik;

2)      Wolfgang BAUER, Porwane. Boko Haram i terror w sercu Afryki (Die geraubten Mädchen: Boko Haram und der Terror im Herzen Africas), z niemieckiego przełożyła Elżbieta Kalinowska, zdjęcia Andy Spyra, wydawnictwo Czarne;

3)      Arlie Russell HOCHSCHILD, Obcy we własnym kraju. Gniew i żal amerykańskiej prawicy (Strangers in Their Own Land. Anger and Mourning on the American Right), z angielskiego przełożyła Hanna Pustuła, wydawnictwo Krytyki Politycznej

4)      Ben RAWLENCE, Miasto cierni. Największy obóz dla uchodźców (City of Thorns: Nine Lives in the World’s Largest Refugee Camp), z angielskiego przełożył Sergiusz Kowalski, wydawnictwo Czarne

Pomoc w dostępie do nominowanych książek uzyskać można pisząc na adres: konkurstlumaczeswiata@gmail.com

Więcej informacji oraz regulamin konkursu: http://www.przekladoznawstwo.polonistyka.uj.edu.pl/aktualnosci/-/journal...

SZKOLENIA DLA STUDENTÓW - DXC.TECHNOLOGY

Serdecznie zapraszamy studentów na szkolenia prowadzone przez przedstawicieli firmy HPE Enterprise Services.

Więcej informacji w załączniku : LINK

WIECZORY Z KINEM PORTUGALSKIM

Instytut Filologii Romańskiej wraz z Instytutem Camoesa zapraszają na wieczory z kinem w języku portugalskim:

 

- 19 marca: Aniki Bóbó, de Manoel de Oliveira / (68m)

- 23 kwietnia: Orfeu Negro, de Marcel Camus / (1h40m)

- 21 maja: Meu Querido Mês de Agosto, de Miguel Gomes / (2h27m)

- 4 czerwca: Carandiru, de Luiz Carlos Vasconcelos / (2h28m)

 

Zaczynamy o 18:30, sala 3.8. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kulturą krajów portugalskojęzycznych!

PORTUGALSKI - STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!

 

Dziewięć krajów, cztery kontynenty, 260 milionów ludzi, tylko jeden język. Tak, to prawda, nie tylko Cristiano Ronaldo mówi po portugalsku.

Każdemu, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z tym językiem wielu kontynentów lub chciałby utrwalić lub rozwinąć jego znajomość, Uniwersytet Wrocławski oferuje teraz lekcje języka portugalskiego na poziomie podstawowym i średnim prowadzone przez wykładowcę będącego rodowitym użytkownikiem tego języka.

Więcej informacji: zuzanna.bulat-silva@uwr.edu.pl

WOKÓŁ TERMINOLOGII: TEORIA, DYDAKTYKA, PRAKTYKA

 

W dniach 8-9 marca odbędzie się w naszym Instytucie ogólnopolska konferencja naukowa "Wokół terminologii: teoria, dydaktyka, praktyka".

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na obrady!

PROGRAM

KSIĄŻKA ABSTRAKTÓW

 

termin
- okres wyznaczony na spełnienie jakiejś czynności (por. prekluzyjny);
- wyraz, nazwa o ściśle ustalonym znaczeniu, używana w nauce, technice, sztuce;
- dawn. czas nauki rzemiosła u majstra, odbytej przez terminatora, ucznia (rzemieślniczego).
Etym. - łac. terminus 'słup graniczny; granica; cel; koniec'; por. determinacja; eksterminacja.

Źródło

SPOTKANIE INFORMACYJNE ERASMUS+

Dla studentów i doktorantów UWr wyrekrutowanych na wyjazd w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2018/2019 odbędzie się 2 marca 2018 r. o godz. 13.00 w sali 1D (Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii,ul. Uniwersytecka 7/10, Budynek D). OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!"

STAŻYSTKI W SEMESTRZE LETNIM NA FILOLOGII FRANCUSKIEJ

 

 

W tym roku w IFR gościć będziemy trzy stażystki przygotowujące dyplom Français Langue Étrangère na uniwersytetach w Lille i Boulogne-sur-mer.


 

Grace Mercy Dornukuor Kitcher pochodzi z Ghany, przygotowuje Master Sciences du langage ze specjalizacją Français Langue Étrangère et Seconde na Uniwersytecie w Lille 3. Jej językiem ojczystym jest język ga, zna również angielski i hiszpański. Gra w teatrze amatorskim.


Fadoua Bouzaliff pochodzi z Maroka. Studiowała w École Normale Supérieure w Rabacie, pracowała już jako nauczycielka języka francuskiego i obecnie przygotowuje dyplom FLE na Université du Littoral Côte d’Opale w Boulogne-sur-mer. Zna język arabski, angielski i hiszpański. Jej dewiza to: « Vous devez être le changement que vous voulez voir dans  ce monde» (Mahatama Gandhi).


Sophie Tassel studiuje w Lille. Zna język angielski, uczy się włoskiego, hiszpańskiego i duńskiego, a także francuskiego języka migowego. Bardzo dużo podróżuje i ma bogate doświadczenie jako animator kulturalno-oświatowy.


Soyez les bienvenues!

ZAPISY NA ZAJĘCIA DO WYBORU

Zapisy na semestr letni roku 2017/18 w systemie USOS rozpoczną się 12 lutego o godzinie 8.00 i będą trwały do 14 lutego do godziny 12.00. Więcej informacji w zakładce "Student".

UWAGA! ŁACINA!

Wszyscy studenci filologii francuskiej i hiszpańskiej, którzy mają zaległy semestr lektoratu języka łacińskiego, proszeni są o pilny kontakt  z kierownikiem Zespołu Lektorów Języków Klasycznych i Języka Rosyjskiego w celu zapisu do grupy.

Podczas zimowej sesji egzaminacyjnej 2017/2018 zapisy odbywają się w dniach:

1 II /czwartek/, 6 II /wtorek/, 8 II /czwartek/, 13 II /wtorek/, 15 II /czwartek/ w godzinach 7.45 - 8.45 (sala 403, SPNJO, pl. Nankiera 2/3). Dodatkowy (ostateczny) termin:

19 II /poniedziałek/, w godzinach 13.15 -14.15, sala 403 (SPNJO).

 

Beata  Machalska – kierownik ZLJKiJRS

 

 

ANKIETY EWALUACYJNE

W dniach 24 stycznia - 16 lutego 2018 r. dostępne będą w systemie USOS ankiety ewaluacyjne dotyczące zajęć prowadzonych w semestrze zimowym 2017/2018. Szczegóły w załączonym piśmie Prodziekana ds. studiów niestacjonarnych i jakości kształcenia, dra hab. Igora Borkowskiego, prof. UWr. Przypominamy, że Regulamin studiów w Uniwersytecie Wrocławskim udział w badaniach ewaluacyjnych wskazuje jako obowiązek każdego studenta. Ankiety są anonimowe i dobrowolne, nie wiążą się w żaden sposób z zaliczeniami przedmiotów.

Pełen tekst: LINK.

PRAKTYKI ZAWODOWE – SPOTKANIE INFORMACYJNE - II FM i II HM

Szanowni Studenci II FM i II HM,

 

Aby móc przekazać Państwu wszystkie informacje nt. zaliczenia Państwa przedmiotu obowiązkowego „Praktyka zawodowa" (120 godzin, 2 ECTS, ostatni semestr studiów), zapraszam wszystkich zainteresowanych na krótkie spotkanie informacyjne w środę 24 stycznia o godzinie 15:00 w sali 2.4.

 

Osoby, które jeszcze nie zainteresowały się tym przedmiotem, powinny zrobić to jak najszybciej. W zasadzie jest czas do odbycia tych praktyk do końca maja 2018.

 

Wszystkie aktualne informacje są tutaj:

http://www.ifr.uni.wroc.pl/pl/filologia-francuska-i-hiszpanska

 

Notatkę przygotowała: dr Anna Kuźnik

CAMPUS EUROPEEN LANGUES ET TRADUCTIONS

CAMPUS EUROPEEN Langues et traductions: Francophonie et itinéraires slaves 2018
 
Czwarta edycja CAMPUS EUROPEEN Langues et traductions: Francophonie et itinéraires slaves odbędzie się w dniach 18 – 27 czerwca 2018 roku na uniwersytecie w Poitiers (zachodnia Francja). Od pierwszej edycji Campusu biorą w nim udział studentki i studenci filologii francuskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, więc zachęcamy do skorzystania z tej możliwości także w bieżącym roku akademickim. Ogólne warunki uczestnictwa oraz kartę zgłoszenia znajdą Państwo tu LINK1 , LINK2. Dodatkowych informacji udziela mgr Ewa Warmuz (kartę zgłoszenia należy przesłać w kopii także na adres ewa.warmuz@uwr.edu.pl). Zapraszamy!!!
(notatkę sporządziła Ewa Warmuz)

CAMPUS EUROPEEN "LANGUES ET TRADUCTIONS" W POITIERS

Szanowni Państwo Studenci studiów I stopnia filologii romańskiej,
 
zapraszamy na organizacyjne spotkanie poświęcone propozycji wyjazdu na
 
CAMPUS EUROPEEN Langues et traductions: Francophonie et itinéraires slaves,
 
którego czwarta edycja odbędzie się w dniach 18 – 27 czerwca 2018 roku na uniwersytecie w Poitiers. Począwszy od pierwszej edycji campusu co roku uczestniczą w nim Studenci filologii francuskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej możliwości także w bieżącym roku akademickim.
 
Podczas spotkania zostaną omówione warunki wyjazdu, charakter zajęć merytorycznych oraz możliwości poznania uroków regionu Poitou-Charentes w czasie wolnym.
Zapraszamy w najbliższy piątek, 12 stycznia, o godz. 13.10, do sali 4.8.
 
Ewa Warmuz (IFR)
Justyna Bajda (IFP)

TERMINY EGZAMINÓW SEMESTRZE ZIMOWYM - 2017/2018

TERMINY EGZAMINÓW SEMESTRZE ZIMOWYM - ROK AKADEMICKI 2017/2018

FILOLOGIA FRANCUSKA

I rok, studia licencjackie

PNJF (ścieżka A), ustny, 1, 2 i 3 lutego, godz. 9.00, sala 4.1; Kevin Dufour, dr Aleksander Wiater
egzamin poprawkowy  16 lutego, sala 4.1

Literatura francuska - wykład (ścieżka A i B), 1,2 lutego, godz.14.00, sala 3.10, prof. Maja Pawłowska
egzamin poprawkowy 19 lutego, sala 3.10

GOJF – fonetyka (ścieżka A i B), pisemny, ............... sale: ….., dr Stefan Kaufman
egzamin poprawkowy ........................

II rok, studia licencjackie

PNJF (ścieżka A), pisemny, 1 lutego, godz. 9.00, sale: 4.3, 3.8
egzamin poprawkowy 16 lutego, sala 3.1

Literatura francuska - wykład (ścieżki A+B), 5, 6 i 8 lutego, sala 4.3, godz. 10.00, dr Tomasz Wysłobocki
egzamin poprawkowy 15 lutego, sala 4.3

Język łaciński (ścieżka B), pisemny, 2 lutego, godz................., sala 4.3, mgr Aleksandra Krajczyk
termin egzaminu poprawkowego 13 lutego, s.403

III rok, studia licencjackie

PNJF, pisemny, 1 lutego, godz. 9.00, sale: 3.1, 3.2
egzamin poprawkowy 16 lutego, sala 3.2

Literatura francuska, ustny, 5, 6 i 7 lutego, godz. 9.00, sala 3.8, dr Małgorzata Tomicka;
egzamin poprawkowy 15 lutego, godz. 10.00, sala 3.8

I rok, studia magisterskie

Kierunki badań językoznawczych, pisemny, 1 lutego, godz. 10.30, sala 4.8, prof. Elżbieta Biardzka;
egzamin poprawkowy 13 lutego, godz. 10.30, sala 3.1

II rok, studia magisterskie

PNJF, pisemny, 1 lutego, godz. 9.00, sale 2.2, 2.4, dr Agata Sadkowska-Fidala, dr Tomasz Wysłobocki
egzamin poprawkowy 16 lutego, sala 2.2

FILOLOGIA HISZPAŃSKA

I rok, studia licencjackie

Zarys historii literatury hiszpańskiej, ustny, 5 i 6 lutego, sala 4.8, prof. Beata Baczyńska;
egzamin poprawkowy 16 lutego, sala 4.8

Wiedza o Hiszpanii, pisemny, 2 lutego, godz. 10.00, sala 4.8, dr Ewa Kulak;
egzamin poprawkowy 15 lutego, godz. 10.00, sala 4.8

 

II rok, studia licencjackie

GOJH – morfologia I,  1 lutego, godz. 13.00, sala: 2.2, dr Martyna Sońta;
Mgr Martyna Sońta informuje, że egzamin poprawkowy z Gramatyki opisowej języka hiszpańskiego dla II roku studiów licencjackich (filologia hiszpańska) odbędzie się we wtorek 13 lutego w godz. 10.00-11.00 w pok.3.5.

Zarys historii literatury hispanoamerykańskiej, termin uzgodniony z prowadzącym

III rok, studia licencjackie

PNJH, pisemny,2 lutego, godz. 9.00, sale: 2.2, 3.2, dr Łukasz Smuga

PNJH, ustny, 5 i 6 lutego, godz. 9.00, sala 2.5, dr Łukasz Smuga
egzamin poprawkowy pisemny 13 lutego, godz. 9.00, sala 2.5; ustny – 14 lutego, sala 2.5,godz. 9.00

I rok, studia magisterskie

Współczesne kierunki badań literackich, pisemny, 6 lutego, godz. 9.00, sala 2.2, dr Jose Luis Losada Palenzuela
egzamin poprawkowy 13 lutego, godz. 9.00

 

ITALIANISTYKA

Gramatyka opisowa , II rok, .............................. dr Daniel Słapek

 

Przedmioty dowolnego wyboru, specjalizacyjne….

Metodyka nauczania j. francuskiego, 1 lutego, sala 2.1, godz. 10.00
egzamin poprawkowy, 15 lutego, sala 4.1, godz. 9.00

Metodyka nauczania j. hiszpańskiego, 2 lutego, godz. 9.30, sala 4.8, dr Ewa Kulak
egzamin poprawkowy, 15lutego, godz. 10.00, sala 4.8

Pedagogika, 8 lutego, godz. 9.00, sala 3.1
egzamin poprawkowy 14 lutego, sala 3.1, godz. 12.00

Arcydzieła sztuki hiszpańskiej, .................................. dr Małgorzata Wyrzykowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY IBM PO WŁOSKU I PO FRANCUSKU 17.01.2018

IBM Client Innovation Center Wrocław & Katowice

i

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego

zapraszają

17 stycznia 2018 roku na Philology’s Day!

 

Jeśli jesteś studentem niderlandystyki, romanistyki czy italianistyki i jeśli interesuje Cię udział w przygotowanych przez IBM warsztatach, to trafiłeś pod właściwy adres. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat interkulturowych różnic w odniesieniu do pracy czy pożądanych kompetencji w zarządzaniu zespołami ludzi, to już dzisiaj powinieneś zapewnić sobie miejsce na wybranych warsztatach.

 

Rejestracji należy dokonać poprzez stronę:

https://forms.akkroo.com/events/ibmeurope3/169939?background=ffffff&font=412356&page=ffffff

 

Warsztaty odbędą się w najbliższą środę (17 stycznia) o godz. 13:30–14:45 w budynku Instytutu Filologii Angielskiej przy ul. Kuźniczej 22. Szczegółowe informacje z numerami sal zostaną podane drogą mailową po zarejestrowaniu się.

 

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają imienne certyfikaty.

 

Gorąco zapraszamy :)